Zdjęcia packshot

Klasyczne sesje packshot, to niezbędny element nowoczesnego marketingu. 

Jak to działa?

zdjęcia packshot

Jednolite neutralne tło, wyraziste ale realne kolory, podkreślona faktura, jakość wykonania fotografowanego produktu, to cechy zdjęć uzyskanych w sesjach packshot. Zdjęcia składają się z kompozycji, podkreślających ekskluzywność produktów. Ich zadaniem jest ukazanie wszystkich detali przedmiotu. Zdjęcia packshot wykorzystywane są w sklepach internetowych, gazetkach konsumenckich, reklamach prasowych, na bilbordach, banerach reklamowych.

Wykonujemy zdjęcia packshotowe w studiu fotograficznym przy ulicy Narutowicza 47, lokal 49 w Łodzi. Warunki studyjne zapewniają najwyższej jakości oświetlenie, powtarzalność ustawień fotografowanych przedmiotów. Prawidłowe oddanie naturalnej kolorystyki. Do zdjęć packshotowych wykorzystujemy oświetlenie najwyższej jakości. Pracujemy w systemie oświetleniowym Elfo, studyjnych lamp błyskowych i światła stałego.

Realizacje zdjęciowe obejmują wykonanie zdjęć, opracowanie graficzne. W tym zawiera się wykluczowanie produktu z tła i zapisanie w pliku PNG, przygotowanie materiału zdjęciowego w przestrzeni barwnej AdobeRGB, CMYK, i rozdzielczościach dopasowanych do pola publikacji. Istnieje opcja realizacji zdjęć w trybie ekspresowym.

Przykładowe
zdjęcia
packshotowe

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.