Prezentacje 360 stopni

Sesje 360 stopni urozmaicą wizualnie prezentowanie Twoich produktów

Jak to działa?

sesje 360 stopni

Zupełnie nowatorskie podejście do fotografii produktowej. Możliwość obrócenia produktu wirtualnie w każdej płaszczyźnie, jego przybliżenie, otwierają zupełnie nowe sposoby obrazowania. Nie ma potrzeby dotykania przedmiotu, ponieważ zdjęcia produktowe wykonywane w sesjach 360 stopni charakteryzują się wysoką jakością. Kolorystyka, sposób oświetlenia przedmiotów, podkreślenie jego faktury i wszystkich koniecznych elementów budowy, powodują, że niemal dotykamy je oczami.

W trakcie sesji 360 stopni, nazywanych również prezentacjami obrotowymi, wykonywanych jest od minimum 12 zdjęć, które są łączone w dedykowanym do tego typu grafiki, programie w ruchomą prezentację. Im większa liczba zdjęć, tym prezentacja jest płynniejsza, jednak przesadzenie z ilością powoduje wzrost objętości pliku prezentacji. Zakłada się, że maksymalnie wykonuje się do 72 ujęć produktu w każdej jego płaszczyźnie, oraz w osiach X i Y. Stopień skomplikowania zależy wyłącznie od życzenia klienta.

Wykonujemy prezentacje 360 stopni kompatybilne z przeglądarkami internetowymi (html, flash), oraz jako pliki do wykorzystania osobno, w Internecie (na portalach społecznościowych), na urządzeniach mobilnych, jako prezentacje w trakcie spotkań biznesowych.

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.