O nas

Fotoefekt na dobrezdjecie.pl 

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy"

- Henderson Stuart

Kim jesteśmy?

Kilka słów na temat naszej filozofii i podejścia do zdjęć reklamowych

Jesteśmy zgranym zespołem, który z należytą troską zadba o Wasze zlecenie. Naszym atutem jest poparte wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, połączenie fotografii z kompleksowym przygotowaniem wykonanych zdjęć dla Waszych potrzeb. Wspólnie działamy od niedawna, co pozwala nam uzyskać świeże spojrzenie i masę nowych pomysłów na odpowiednie zobrazowanie fotografii reklamowej.

W naszym pojęciu zdjęcia reklamowe, są nośnikiem o ogromnym potencjale. Ponieważ wszyscy kupujemy oczami, to co zobaczymy, to co przykuje naszą uwagę, musi wyglądać jednocześnie jak najlepiej i zdecydowanie realnie. Znanymi nam środkami wyrazu w fotografii, tworzymy zdjęcia, dzięki którym "chce się posiadać" sfotografowane przedmioty.

O nas w skrócie

1

Nasz zespół

Profesjonalizm i duże doświadczenie.

2

Nasza Filozofia

Dobre zdjęcie zysk klienta i nasze zadowolenie oraz profity.

3

Wysoka jakość

Profesjonalny sprzęt, programy, oraz podejście w realizacji zadań.

Jak działamy

Prezentujemu ogólny i podstawowy sposób w jaki powinna przebiegać nasza współpraca

Projekt - czyli Twoje zlecenie - nasza burza mózgów

Chcemy, żeby Twoje potrzeby i nasze pomysły spotkały się w jednym miejscu. Zależy nam na tym, żeby Twoje zdjęcia produktowe, lookbooki, czy inne realizacje fotografii reklamowej, spełniały swoje jedyne i największe zadanie, przyciągnęły klientów. Żeby sprawiły że, ktokolwiek zobaczy nasze zdjęcia reklamowe w Twojej ofercie, zadecyduje o ich nabyciu.

Potrzebujemy Twojego zaufania, odnośnie naszej wiedzy, o jak najlepszej prezentacji, oraz sposobie ujęcia przedmiotów w fotografii reklamowej. Zawsze jednak jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, bo wiemy, że im szersze podejście do zadania, tym efekt finalny jest lepszy.

Sesja - czyli chaos kontrolowany

Postprodukcja - czyli dopieszczanie fotografii

Edycja - końcowe edytowanie zdjęć

Akceptacja - zatwierdzenie zlecenia

Dostarczenie - przekazanie gotowego materiału

Szukaj nas i tu

Na profilach w mediach społecznościowych możecie państwo przyjrzeć się wielu innym działaniom fotograficznym. Zapraszamy do śledzenia, do polubienia profili na platformach facebook oraz instagram, gdzie na bierząco pojawiają się informacje o bierzących relizacjach, nie ujętych w portfolio na stronie.

Skontaktuj się z nami

+48 606 281 006
biuro@dobrezdjecie.pl


Katarzyna Pawlak
We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.